Studniówki, lokal na studniówkę

Promocja Hotel

Hotel Rzeszów

Dzwoń Teraz

tel. 17 871 1592

kom. 601 342 000

Sprawdź naszą ofertę hotelową!

Zadzwoń, zapytaj o cenę i dostępność pokoi.

Sprawdź ofertę hotelu >>

Dla Firm

Dla Firm

Hotel&Restauracja Hibiskus*** to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, sympozjów i imprez firmowych.

Dysponujemy 2 salami konferencyjnymi. Jedną o powierzchni 75 m2, oraz drugą o powierzchni 350 m2, z której 150m2 zaadaptowane jest do potrzeb szkolenia. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na komfortowe warunki podczas spotkań. Sala wyposażona jest w klimatyzację, posiada dostęp do światła dziennego oraz rolety pozwalające na zaciemnienie sali. Atutem jest dodatkowe pomieszczenie, które można wykorzystać do przechowywania wszelkiego rodzaju materiałów przeznaczonych do prezentacji, dzięki czemu zachowujemy porządek na sali.

Aby wyprzedzić oczekiwania naszych gości, wyposażyliśmy sale konferencyjne w ekrany, flipcharty oraz rzutniki multimedialne. W całym hotelu oferujemy bezpłatny dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu. Na dłuższe spotkania, na których nie może zabraknąć poczęstunku przygotowaliśmy szeroką ofertę przerw kawowych lub obiadów, zapewniając szybki i sprawny catering.

Odpowiednie połączenie części hotelowej, konferencyjnej i restauracyjnej, stwarza świetne warunki do pracy i powoduje, że goście korzystający z restauracji znajdującej się w innej części hotelu nie rozpraszają uczestników spotkania.

Do każdej rezerwacji podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu potrafimy dostosować się do potrzeb każdego klienta i spełnić Państwa oczekiwania. Przekonacie się Państwo o tym podejmując z nami współpracę. Zapraszamy.

hello! Studio